100NGS

Evidence Based Active - czyli jak rozwijać karierę i gabinet w oparciu o naukowe i sprawdzone strategie

WARSZAWA
Termin: 14 październik 2017 10:00 - 18:00

Miejsce: Warszawa, al. Jerozolimskie 123 A

Evidence Based Active

Czyli jak rozwijać karierę i gabinet w oparciu o naukowe i sprawdzone strategie

Warszawa 14 października 2017 r. (sobota)

Szkolenie przeznaczone dla lekarzy, którzy chcą dynamicznie rozwijać karierę zawodową oraz właścicieli szukających odpowiedzi na pytanie jak odnieść sukces na konkurencyjnym rynku.

Codziennie rozmawiamy o potrzebach lekarzy dentystów, którzy przychodzą do nas ze swoimi problemami. Zadaliśmy sobie jedno pytanie, „dlaczego jedni dentyści odnoszą sukces szybciej niż inni mimo działania na tym samym polu?".

Otóż lekarze, którzy osiągają spektakularne sukcesy potrafią wybierać skuteczną, przydatną i działającą wiedzę, unikając mitów i poszlak,  działając w oparciu o sprawdzone naukowo dowody, mając jasny, klarowny i przemyślany plan działania, który jest równie rzetelnie realizowany. Brak tej wiedzy powoduje marnotrawienie czasu, pieniędzy, gorsze rezultaty, mniejszą liczbę pacjentów i przede wszystkim nie wykorzystanie potencjału, który jest w zasięgu ręki

Zbudowaliśmy szkolenie, które poprzez spotkanie z autorytetami naukowymi różnych dziedzin pozwoli na:

 • Przedstawienie trendów i obalenie mitów
 • Poszerzenie horyzontów rozwojowych i będzie inspiracją dla mądrego rozwoju
 • Szybsze osiąganie celów i wykonywanie ulubionych zabiegów stomatologicznych
 • Planowanie rozwoju swojej kariery i placówki
 • Budowanie wizerunku i rozpoznawalności
 • Skuteczne motywowanie pacjentów do leczenia
 • Spojrzenia na swoją praktykę przez pryzmat właścicieli dużych placówek

Korzyści:

 • Zagadnienia dobrane tak, by stanowiły praktyczne wskazówki - gotowe do zastosowania rozwiązania
 • Potwierdzona, zbadana i udowodniona naukowo wiedza• zajęcia prowadzą największe autorytety w kraju - wybitni specjaliści w swoich dziedzinach
 • Interdyscyplinarność na wysokim poziomie merytorycznym - jeden, pełen dzień, który da Ci więcej niż kilka osobnych szkoleń
 • Doskonały warsztaty wykładowy, dzięki czemu Uczestnik nie będzie oglądał pleców wykładowcy, który w szybkim tempie przerzuca nieczytelne slajdy.

NA SZKOLENIU POZNASZ NAUKOWE DOWODY WARUNKUJĄCE SKUTECZNY ROZWÓJ KARIERY I GABINETU STOMATOLOGICZNEGO:

PROGRAM SZKOLENIA:

08.30 - 9.00 Rejestracja Uczestników 

09.00 - 09.10 Powitanie - rozpoczęcie konferencji

SESJA 1:  DOWODY NA LECZENIE 

09.10 - 10.00 Jak osiągnąć sukces w leczeniu protetycznym? - Dr Remigiusz Budziłło 

10.00 - 10.50 Jak osiągnąć sukces w zarządzaniu leczeniem interdyscyplinarnym? - Dr Michał Fidecki 

SESJA 2: DOWODY NA ROZWÓJ PRAKTYKI 

11.10 - 11.50 Kiedy marketing i reklama działają, a kiedy nie działają? Prof. Dariusz Doliński 

11.50 - 12.30 Czego warto się uczyć, a czego unikać? Rafał Żak 

12.30 GOŚĆ KONFERENCJI Jak dobrze wypaść przed kamerą? Beata Tadla 

SESJA 3: DOWODY NA KOMUNIKACJĘ 

13.40 - 14.20 Łukasz Sowa 

14.20 - 15.00 Jak motywować pacjentów do leczenia? Zbigniew Kowalski 

15.00 - 15.40 Innowacyjna konsultacja stomatologiczna optymalizująca plan leczenia Kamil Kuczewski 

SESJA 4:  DOWODY NA LECZENIE 

16.00 - 17.15 Kompleksowe plany leczenia okiem właściciela dużej placówki stomatologicznej - jak osiągać maksymalne efekty - Wykładowca z Francji 

17.15 Sesja pytań i odpowiedzi 

SZKOLENIE JEST GŁÓWNIE SKIEROWANE DO:

 • LEKARZY CHCĄCYCH BARDZIEJ PRZEWIDYWALNIE PLANOWAĆ WŁASNĄ KARIERĘ
 • WŁAŚCICIELI I MANAGERÓW CHCĄCYCH ROZWINĄĆ I USPRAWNIĆ FUNKCJONOWANIE SWOJEGO GABINETU
 • ZESPOŁÓW STOMATOLOGICZNYCH, KTÓRE CHCĄ SKUTECZNIEJ PRACOWAĆ ZE SOBĄ

UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY:

1. Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie

2. Obiad i poczęstunek w trakcie szkolenia

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Miejsce: Warszawa, Golden Floor, Aleje Jerozolimskie 123 A piętro 8 pokój 801

TERMIN: 14 październik 2017r. 

Godziny szkolenia: 9.00-17.30 godz.

Kontakt: biuro@dentalway.pl

Telefon: 733 203 682

Cena:

 • Bilet normalny 1 osoba – 1000 zł
 • Bilet normalny 2 osby 10% taniej – 1800 zł
 • Bilet wczesna rejestracja 1 osoba 10% taniej – 900 zł
 • Bilet wczesna rejestracja 2 osoby 20% taniej – 1600 zł

 

Wykładowcy:

Ppłk lek.stom. Remigiusz Budziłło

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista II stopnia w zakresie protetyki stomatologicznej. Kierownik przychodni stomatologicznej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej.

Prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Warszawie.

Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Wykładowca wielu konferencji ogólnopolskich jak i zagranicznych.

Doświadczony praktyk prowadzący liczne warsztaty z zakresu stomatologii estetycznej. Aktywny członek Fundacji Be Active Dentist.

Lek. dent. Michał Fidecki

Lekarz dentysta, wieloletni nauczyciel akademicki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej WUM, w której został wprowadzony autorski program stomatologii holistycznej. Autor wielu publikacji z zakresu stomatologii. W dorobku liczne wykłady na kongresach polskich oraz międzynarodowych. Prowadzi także prywatną praktykę w Warszawie, w której specjalizuje się w kompleksowym leczeniu pacjentów, stomatologii estetycznej oraz implantologii.

Prof. Dariusz Doliński

Dziekan wydziału zamiejscowego SWPS we Wrocławiu, członek Komitetu Psychologii PAN, jeden na najwybitniejszych autorytetów w dziedzinie psychologii wywierania wpływu. Specjalizuje się w psychologii zachowań społecznych (mechanizmy ulegania wobec zewnętrznego nacisku i manipulacji społecznej) oraz w psychologii emocji i motywacji. Jest autorem około 200 publikacji, m.in. książek "Techniques of social influence. The psychology of gaining compliance", "Przypisywanie moralnej odpowiedzialności", "Orientacja defensywna", "Strategie samoutrudniania. Rzucanie kłód pod własne nogi", "Psychologia wpływu społecznego", "Psychologia reklamy".

Jest redaktorem naczelnym Polish Psychological Bulletin, autorem artykułów publikowanych m.in. w Journal of ExperimentalSocial Psychology, Personality and Social Psychology Bulletin, European Journal of SocialPsychology i Journal of Personality and Social Psychology oraz przewodniczącym Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej.

Rafał Żak

Zaproszony przez organizatorów, jako Osoba, która idzie "pod prąd" modzie na rozwój osobisty, natomiast korzysta z dowodów naukowych, czyli tego, do czego przyzwyczajone jest środowisko lekarskie. Doświadczony trener, który wspiera małe, średnie i ogromne organizacje. Najbardziej znany polski pogromca mitów na temat rozwoju. Demaskator pseudonauki. Poczytny i nagradzany autor poradników i książek. Doskonały mówca, konsultant, trener. Jego książka "Nie myśl, że NLP zniknie" jest wielokrotnie wyróżnianym i nagradzanym bestsellerem. Wystąpienia Rafała Żaka zyskały ogromną popularność w Internecie. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Beata Tadla

Od 1991 związana była z radiem: początkowo z Radiem Legnica, potem warszawskim Radiem Eska, następnie Super FM, i Radiem Plus. Współpracowała z TV Puls, TVP i TVN Style (od sierpnia 2004), gdzie była gospodynią magazynu Klub młodej mamy (do 2006). Od 13 października 2005 do 27 kwietnia 2012 związana była z TVN24, gdzie prowadziła: serwisy informacyjne, Magazyn 24 godziny, Fakty po Faktach i Fakty po południu. Od 6 października 2007 do 22 kwietnia 2012 w duecie z Piotrem Marciniakiem prowadziła weekendowe wydania Faktów w TVN. Od 6 listopada 2012 do 3 stycznia 2016 była gospodynią głównego wydania Wiadomości TVP1. Od września 2013 do stycznia 2016 prowadziła w TVP Info program Dziś wieczorem nadawany po głównym wydaniu Wiadomości. Od grudnia 2012 do czerwca 2013 prowadziła poniedziałkowe wydania porannego programu TVP1 - Kawa czy herbata?. Od 9 listopada 2016 współprowadzi serwis informacyjny Nowa TV - 24 godziny.

Łukasz Sowa 

Dziennikarz, założyciel portalu Infodent24.pl, rzecznik prasowy Rzecznika Praw Dziecka, od 2016 r. współpracuje z Exactusem organizując jedne z największych targów stomatologicznych w Polsce - CEDE. Zajmuje się wizerunkiem i PR placówek stomatologicznych. Od lat związany z mediami, dziennikarstwem, specjalizuje się w wizerunku.

Zbigniew Kowalski

Dyrektor programowy spółki Komunikacja z pacjentem.pl, jeden z pierwszych w Polsce nauczycieli akademickich nauczających studentów wydziału lekarskiego metod porozumiewania się z pacjentami. Doświadczony mówca motywacyjny, konsultant, doradca i trener komunikacji interpersonalnej. Zajmuje się głównie projektami rozwojowymi dla Lekarzy i Farmaceutów oraz pracowników firm farmaceutycznych. Z wykształcenia jest negocjatorem i specjalistą ds. komunikacji oraz absolwentem podyplomowego kursu "Zaangażowanie pacjenta w proces terapeutyczny" na Uniwersytecie Medycznym Stanforda. Jest autorem kilku istotnych badań opinii, jak np. oczekiwania Pacjentów wobec Lekarzy. Od 2000 roku prowadzi treningi, wykłady motywacyjne, warsztaty i debaty. Z jego wiedzy skorzystało dotychczas ponad 60 000 osób, w tym ponad 30 000 Lekarzy, 15 000 Farmaceutów, 5 000 Pielęgniarek. Pełni funkcję Przewodniczącego Sekcji Motywacji Pacjentów Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej. Jest współautorem bestsellerowej książki "Mount Everest Biznesu", autorem rozdziałów na temat komunikacji w podręcznikach "Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych", "Kompleksowa opieka nad pacjentem w wieku podeszłym", "Kuchnia dla serca" i autorem poradników "Zdrowa Komunikacja"," Wspólnie dla serca", "Jak stworzyć gabinet doskonały", "Komunikacja z pacjentem w gabinecie okulistycznym", "Współodpowiedzialność w terapii hemofilii - jak rozmawiać z pacjentem i jego rodziną". Akredytowany konsultant Insights Discovery (typologia stylów funkcjonowania) oraz Body Language Institute Washington (rozpoznawanie kłamstwa w kontakcie interpersonalnym). Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

 

Telefon
733 203 682
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Warszawa, al. Jerozolimskie 123 A
 

Masz pytanie? Pytaj!

Formularz kontaktowy
Przewiń na górę