• SLAJD 4.jpg
  • SLAJD 6.jpg

17. Stomatologiczna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa WIL

9-12 maja 2024 r. , Hotel Orle - Wyspa Sobieszewska

Już po raz 17. zapraszamy na konferencję organizowaną przez Komisję Stomatologiczną Wojskowej Izby Lekarskiej. W konferencji udział może wziąć każdy lekarz stomatolog, niekoniecznie należący do Wojskowej Izby Lekarskiej. Program naukowy jest przygotowany tak, aby każdy wyjechał mądrzejszy o zdobytą wiedzę, nie ważne czy lekarz wojskowy, czy cywilny. Za uczestnictwo w konferencji przysługują oczywiście punkty edukacyjne. W tym roku zdecydowaliśmy się na nową lokalizację - Wyspę Sobieszewską - równie ustronne miejsce co Jurata, a trochę bliżej, a hotel oferuje gościom więcej atrakcji

Konferencja odbędzie się w Hotelu Orle położonym na Wyspie Sobieszewskiej. Liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy więc do rejestracji.

Zapisy lekarzy dentystów na szkolenia:

Aleksandra Kowalińska

+48 509 912 963 (9:00-16:00)

szkolastomatologii@nowygabinet.pl

Uczestnictwo firm w wystawie towarzyszącej zjazdowi:

Krzysztof Kowalczyk

reklama@spsmedia.pl

Miejsce Konferencji

Hotel Orle

Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk

Hotel Orle w Sobieszewie znajduje się blisko plaży w otoczeniu pięknej zieleni. Z naszych usług chętnie korzystają turyści, którzy chcą zwiedzić Gdańsk, z powodu bliskiej odległości naszego obiektu od centrum miasta. Jest to zatem idealna baza wypadowa do zwiedzania Starówki. Przyjeżdżają do nas również całe rodziny z dziećmi. Zapewniamy im ciekawe atrakcje. Podczas wakacji mogą korzystać z basenu, gdzie została wydzielona również strefa dla najmłodszych z płytką wodą.

Wyspa Sobieszewska oferuje wiele również dla singli i par. Jest to miejsce, w którym można się wyciszyć, odpocząć od miejskiego zgiełku, wsłuchać się w szum fal i naładować baterie do dalszego działa. Pomaga w tym również nasza relaksacyjna strefa SPA.

Atrakcje w Hotelu ORLE

Do dyspozycji gości w cenie pobytu jest basen (15 na 6 m), sauny, siłownia (zobacz zdjęcia). Istnieje możliwość zamówienia zabiegów SPA i fizjoterapii (zobacz cennik). Na te zabiegi proszę się umawiać indywidualnie, najlepiej z lekkim wyprzedzeniem.

Baza pokoi jest zróżnicowana, dlatego prosimy przy rejestracji o wybór pokoju o oczekiwanym standardzie. Galeria zdjęć pokoi znajduję się tutaj.

Na terenie hotelu znajduje się strzeżony parking płatny (12 zł /doba), a na drodze dojazdowej przed hotelem znajduje się parking bezpłatny.

COVID-19

Zjazd jest konferencją naukową i odbędzie się bez względu na poziom zachorowań na koronawirusa w Polsce. Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 29 listopada 2021 r. pozwala na organizację szkoleń lub egzaminów w ramach kształcenia w zawodach medycznych (art. 26 ust. 17 pkt. 1) bez względu na poziom zachorowań.